4. februára 2021

POZOR! 6 ČAROVNÝCH VIET, ktoré zlepšia TVOJ život ešte DNES. Poznáš ich ?


Zamysli sa nad jednou vecou: aké monolólgy so sebou vedieš ? Sústredíš sa v živote skôr na to, čo chceš alebo skôr na to negatívne a to, čo nechceš a čoho sa bojíš ? Vedci zistili, že ľudia majú tendenciu myslieť skôr na tie negatívne veci a tým si ich do života priťahujú.

Ak chceš mať dobrý život, budete musieť praktizovať hovoriť samému sebe dobré veci. Tu je 6 afirmácií, ktoré fungovali mne – a ktoré budú fungovať aj TEBE. Povedzte si hociktorú z nich 3-krát za deň alebo aj viackrát a váš život sa dramaticky zmení. Tu sú:

Čítaj tiež: STAGNUJEŠ vo svojom živote? Táto 1 otázka ŤA nakopne na maximum!


1. Každý deň a v každom smere som stále lepší a lepší

Táto myšlienka je od doktora Émile Couée, slávneho francúzskeho psychiatra z počiatku 20. storočia. Domnieval sa, že ak veríte, že sa stávate lepším a lepším v každej oblasti vášho života, budete sa skutočne  stávať lepším a lepším. Používajte túto afirmáciu denne.


Čítaj tiež: POZOR! 1 banálna vec, ktorú robia ÚSPEŠNÍ. Robíš ju aj TY ?


2. Prinášam viac hodnoty pre viac ľudí v čo najkratšom čase

Ak chceš získať bohatší život, musíte byť schopný prinášať väčšiu hodnotu pre viac ľudí v kratšom čase. To znamená, že neustále hľadáš nové spôsoby, ako slúžiť druhým. Neznamená to nutne hľadať skratky, ale premýšľať o hlavných krokoch a akciách, ktoré dokážu pomôcť ľuďom v Tvojom živote.

Čítaj tiež: VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:


3. Mám vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu

Náš svet sa silno zameriava konkurovanie, čo nám môže brániť v tom, čo robíme. Musíš sa zamerať na dominanciu vo všetkom, čo robíme. Ak máš vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu, nemusíš sa už cítiť menejcenný v porovnaní s niekým iným. Toto Ti pomôže stať sa najlepšou verziou seba samého. Nikto iný nemôže byť Tebou. Nikto iný nedokáže robiť to, čo robíš TY.

Čítaj tiež: VIDEO: Podarilo sa mu dostať z dlhoročnej fóbie za pár minút ? Príbeh, ktorý ŤA možno zaskočí:


4. Pomôžem viac a viac ľuďom, ktorí ma dnes potrebujú

Tam vonku je armáda ľudí, ktorí potrebujú Tvoju pomoc. Pri vyslovení tejto afirmácie začneš rozmýšľať o tom, kam smerujete Tvoj čas, energia, peniaze a kreativita. Prestaneš myslieť v malom a na maličkosti a zameriaš sa na získanie maximálnych výsledkov. Pomôžeš väčšiemu množstvu ľudí, čo z Teba urobí ešte lepšieho človeka, akým si bol predtým.

5. Vždy som na tom správnom mieste v ten správny čas

Keď si povieš túto afirmáciu, nebudeš prekvapený, keď skončíš na tom správnom mieste v ten správny čas. Ak tomu skutočne veríš, začneš maximalizovať svoje príležitosti a budeš schopný robiť lepšie rozhodnutia, pretože budeš mať v živote viac jasno. Vždy si na tom správnom mieste a v správny čas.


Čítaj tiež: Povedz mi, v akej polohe spíš a ja Ti poviem Tvoje povahové črty!


6. Som zdravý, bohatý a múdry!

To sú najväčšie cnosti ľudstva. Múdrosť je cieľ číslo jedna, ktorý z Teba urobí bohatého a zdravého človeka. Náš svet hovorí o chudobe, chorobe a hlúposti každú minútu každého dňa. Ak sa však chceš dostať do lepšieho myslenia, bolo by najlepšie, ak by si svoju pozornosť upriamil na veci, ktoré chceš a nie na veci, ktoré nechceš.


Čítaj tiež: Si PERFEKCIONISTA vo svojom živote ? TOTO sa Ti môže stať!

 

BONUS: 

Nech sa stane to najlepšie, čo sa má stať, pretože všetko je v živote tak, ako má byť.

Túto zázračnú vetu ma naučil môj mentor. Je rozdiel, keď to povieš takto, ako keby si si vyčítal, že prečo sa stalo toto práve mne, prečo toľko smoly v živote a podobne. Pokiaľ si povieš túto čarovnú vetu, vzniká tam predpoklad, že sa stalo to najlepšie, čo sa malo stať a všetko je tak, ako má byť. Pamätaj, že pokiaľ je zamračené a prší, tak po búrke vždy vyjde slnko.

Zdroj: linkedin.com


Čítaj tiež: 8 praxou overených krokov, ako vystrojiť dokonalú PÁRTY, ktorú si bude každý pamätať! Vieš, ktoré sú to ?Andrea Urbašíková

Kouč, Certifikovaná Lektorka psychológie Neuro-Linguistického Programovania (NLP Practicioner), motivátorka, organizátorka eventov a autorka projektu: 
"Som šťastné dieťa!"

"Mojim poslaním je motivovať ľudí a naprávať ich na správnu životnú cestu, aby žili svoj šťastný život podľa seba a nie podľa iných.""Pokiaľ si v Tvojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."

                                      (Muhammad Ali)

TOP najčítanejšie články:Po 5-tich rokoch som si znova dala bielu múku. TOTO všetko sa mi stalo !!!POZOR! Duchovné príčiny všetkých chorôb. Na čo Ťa v živote upozorňuje daná choroba ?

           


                                                                    Najväčší jed pre Tvoj organizmus! No cukor to nie je! Konzumuješ túto potravinu často ?


VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:
                                                           50 múdrych rád od starčeka.Tá 48-ma Ťa dostane!                                                                                                                                    PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára