3. januára 2018

7 Motivačných RÁD pre ŠŤASTNÝ ROK 2020. Tá 5-ka ŤA prekvapí !


7 Motivačných RÁD pre ŠŤASTNÝ ROK 2020 (aj celý život ):

             Tá 5-ka ŤA prekvapí !Niečo na úvod:Každý z nás túži byť šťastný. Myslím, že nikto mi nebude s týmto konštatovaním oponovať.
Ako som nedávno zverejnila túto moju motivačnú fotografiu na sociálne siete s mottom Dalai Lámu: "Verím, že zmyslom nášho života je byť šťastný." Dovolila som si spísať aj v tomto článku 7 známych motivačných rád pre šťastný rok 2020. A nie len rok 2020, ale aj celý Tvoj život. Myslíš, že bude niečo na nich ? Stotožňuješ sa s nimi? Alebo si o nich ešte nikdy nepočul ?
Tak, chyťme sa toho a uvidíme. Nech sa páči, tu ich máme:1. Uzatvor mier so svojou minulosťou, aby si si nekazil svoju prítomnosť Minulosť nezmeníš, ani ju nechci meniť. Všetko je v živote tak, ako má byť. Nech sa Ti stalo čokoľvek v minulosti (aj to zlé), malo Ťa to niečomu naučiť a posunúť ďalej v živote vpred. Nebojuj s milosťou, prijmi ju a poďakuj za ňu a zavri za ňou pomyselné dvere a buď v prítomnosti a sústreď sa skôr na Tvoju lepšiu budúcnosť

2. To, čo si o Tebe druhí myslia, nie je Tvoja vec


Ak niekto o Tebe klebetí alebo Ťa ohovára, hlavu hore. Z pohľadu psychológie iba ľudia, ktorí majú veľmi zlý a úbohý život, riešia životy iných (a nie ten svoj). Podľa psychológov si tak kompenzujú svoje nedostatky v živote a cítia sa byť nechcenné bytosti. Preto nech Ti je úplne jedno, čo si kto o Tebe myslí. Práve naopak - týchto ľudí by si mal úprimne ľutovať.

3. Čas lieči takmer všetko. Dopraj si časNie nadarmo sa hovorí, že čas je najlepším liekom na všetko.

4. Neporovnávaj svoj život so životmi iných a nesúď ich. Nemôžeš vedieť, čo všetko obnáša ich cesta


Porovnávaj sa v prvom rade so sebou samým, ako napreduješ. Druhý môžu mať vyše 20 ročné skúsenosti, kým ty žiadne.
Čítaj tiež: STAGNUJEŠ vo svojom živote? Táto 1 otázka ŤA nakopne na maximum!

5. Prestaň toľko premýšľať. Je v poriadku nepoznať všetky odpovede. Prídu, keď to budeš najmenej očakávať (no najviac potrebovať)
Samozrejme premýšľať treba, no v rozumnej miere :)6. Nikto nemá moc nad Tvojim šťastím, len Ty sám Ty si tvorca svojho osudu, svojho šťastia, svojho života. Nie je to rodina, štát, priatelia, vláda. Len Ty sám.Čítaj tiež: POZOR! 1 banálna vec, ktorú robia ÚSPEŠNÍ. Robíš ju aj TY ?

7. Usmievaj sa. Nie si zodpovedný za všetky problémy sveta
S úsmevom je život krajší a ľahší. A aj zo zdravotného hľadiska sa Ti vyplavujú endorfíny - hormóny šťastia.
Čítaj tiež: Povedz mi, v akej polohe spíš a ja Ti poviem Tvoje povahové črty!Prajem Ti šťastný rok 2020 a úspešné napredovanie v Tvojom živote !Andrea Urbašíková

Kouč, Certifikovaná Lektorka psychológie Neuro-Linguistického Programovania (NLP Practicioner), Školiteľka, Organizátorka eventov a autorka projektu: 
"Som šťastné dieťa!"

"Mojim poslaním je motivovať ľudí a naprávať ich na správnu životnú cestu, aby žili svoj šťastný život podľa seba."

"Pokiaľ si v Tvojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."

                                      (Muhammad Ali)TOP najčítanejšie články:POZOR! Duchovné príčiny všetkých chorôb. Na čo Ťa v živote upozorňuje daná choroba ?                                                  POZOR! 20 vecí, ktoré ľudia najviac ľutujú na smrteľnej posteli! Robíš ich aj TY ? (2. ČASŤ)

VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:                                                                                                                                PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?


e-mail: andrea.urbasikova.nlp@gmail.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára