23. apríla 2016

Ako Ťa programuje farmaceutický priemysel, aby si bol chorý a kupoval drahé lieky ?

2 tajomstvá farmaceutického priemyslu odhalené!

Predstav si, že by každý človek na tomto svete bol úplne zdravý a už keď, tak by sa liečil bylinkami a darmi z prírody.

Čo by sa stalo s farmaceutickým priemyslom?
Dovolím si tvrdiť, že by do roka aj do dňa úplne skrachoval (zrejme aj skôr).

"Nech je strava Tvojím liekom." (Hippokrates)

Myslíš, že farmaceutický priemysel chce, aby sme boli zdraví? Omyl. Práve naopak. Robia všetko pre to, aby sme boli chorí a masovo programujú k tomu, aby sme kupovali drahé lieky. Dovolila som si odhaliť 2 tajné stratégie zo psychológie farmaceutického priemyslu.Čítaj tiež: STAGNUJEŠ vo svojom živote? Táto 1 otázka ŤA nakopne na maximum!Na vine je psychológia farmaceutického priemysluKeďže som mala to šťastie vyštudovať najvyššiu formu psychológie - Neuro-Linguistické Programovanie (NLP) a dokonca u tých najlepších, naučila som sa konkrétne stratégie k tomu, aby sa ľudia s ľahkosťou a veľmi rýchlo dostali k svojim cieľom a teším sa, že som dokázala pomôcť aj sebe a teraz pomáham aj iným.
Žiaľ, psychológiu v náš neprospech poňal farmaceutický priemysel. Masovo nás totižto programuje a manipuluje s nami, čo mu veľmi dobre ide, nakoľko je to jeden z najziskovejších odvetví sveta.Čítaj tiež: POZOR! 1 banálna vec, ktorú robia ÚSPEŠNÍ. Robíš ju aj TY ?Sústreď sa na to, čo CHCEŠ a nie na to, čo (NE)CHCEŠ !


Ešte pred tým, ako Ti prezradím tie tajomstvá, tak musíš vedieť nasledovné: naša podvedomá myseľ nedokáže rozlíšiť slovo "chcem" od slova "nechcem". Jednoducho povedané: o čom Ty v živote rozprávaš, to Ti do života príde. Príklad:

1. Chcem byť zdravý. (Fokus je na slovo zdravý a teda je pravdepodobné, že pokiaľ si toto ľudia hovoria a robia pre to niečo, budú ozaj zdraví). No pozor! Pretože mnohí to hovoria opačne:

2. Nechcem byť chorý. (Fokus je na slovo chorý a žiaľ, väčšina ľudí je potom chorá a nadáva na svet, aký je nespravodlivý - žiaľ svojou nevedomosťou si môžu za to sami).

A teraz sa pýtaš, že čo má toto spoločné s farmaceutickým priemyslom ? Enormne veľa! Farmaceutický priemysel veľmi dobre pozná tieto stratégie a z tohto dôvodu ich používa v náš neprospech, aby nás manipuloval. A práve o tom hovorí 1. tajomstvo.Čítaj tiež: VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:


Tajomstvo č. 1: Reklamy farmaceutického priemyslu sú fokusované na choroby a nie na zdravie

Všimol si si v televízii alebo v lekárni na letákoch, ako sú formulované reklamy na lieky a medikamenty ? V búdúctnosti si to všimni, vypočuj si reklamu a dotkni sa danej situácie.
Vybrala som pár ukážok:

- na bolesť hrdla (nie na zdravé hrdlo),
- na upchatý nos (nie na čistý nos),
- na chrípku a kašeľ (nie na zdravý organizmus),
- na boľavé zuby (nie na zdravé zuby),
- na alergiu a astmu (nie na zdravie a vitalitu) ....Tajomstvo č. 2: Farmaceutický priemysel nám vytvára negatívne obrazy v hlave na podvedomej úrovni

Určite si pamätáš túto reklamu milého panáčika, ktorého v reklame enormne bolí hrdlo (fokus na bolesť hrdla), ba dokonca, v hrdle má veľký ostrý kotúč akoby z cirkuláru, ktorý sa obrovskou rýchlosťou točí. O čo ide týmto obrazom farmaceutickému priemyslu?

Negatívne emócie generujú vyššie zisky


Veľkolepé firmy už dávno zistili, že príbehy sú silným nástrojom na predaj. Rovnako túto stratégiu používa aj farmaceutický priemysel.
Zo štatistiky vyplýva, že pokiaľ sa kladie fokus na niečo negatívne, čo spôsobuje bolesť, utrpenie, napätie, strach... u zákazníka to vyvolá vyšší záujem o daný výrobok a firmám sa násobia zisky oveľa rýchlejšie a ľahšie. Pretože oni majú práve riešenie (akože) na našu aktuálnu bolesť.Záver: Ber si príklad z farmaceutického priemyslu

Možno Ti to znie ako paradox, že na záver píšem niečo takéto. Je možné sa z tohoto vôbec ponaučiť a brať si z toho príklad? Dovolím si tvrdiť, že áno, len samozrejme, v opačnom slova zmysle.
 V živote sa treba sústrediť na to, čo chceš a nie na to, čo nechceš.

O tejto stratégii napíšem špeciálne zvlášť článok, čo to robí s našimi obrazmi v hlave a ako si vyvolávame sami dané okolnosti do života - hoci nevedomky, no sami to robíme a programujeme sa vopred nielen na choroby, ale aj zlyhania. 

Už v budúcom článku odhalím, ako som sa vyliečila z alergie za 5 minút pomocou NLP psychológie, na ktorú ma liečili vyše 25 rokov od narodenia.


Čítaj tiež: Povedz mi, v akej polohe spíš a ja Ti poviem Tvoje povahové črty!Čítaj tiež: 50 múdrych rád od starčeka.Tá 48-ma Ťa dostane!Andrea Urbašíková

Kouč, Certifikovaná Lektorka psychológie Neuro-Linguistického Programovania (NLP Practicioner), Školiteľka, Organizátorka motivačných podujatí a pokračovateľka idey: "Zdravé telo, zdravý duch."

"Mojim poslaním je motivovať ľudí a naprávať ich na správnu životnú cestu, aby žili svoj šťastný život podľa seba.""Pokiaľ si v Tvojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."

                                      (Muhammad Ali)


Čo povedali o Andrei iní ?
TOP najčítanejšie články:POZOR! Duchovné príčiny všetkých chorôb. Na čo Ťa v živote upozorňuje daná choroba ?     

                                             POZOR! 20 vecí, ktoré ľudia najviac ľutujú na smrteľnej posteli! Robíš ich aj TY ? (2. ČASŤ)


VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:
                                                                     


                                                           PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?e-mail: andrea.urbasikova.nlp@gmail.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára