29. augusta 2016

POZOR! 20 vecí, ktoré ľudia najviac ľutujú na smrteľnej posteli! Robíš ich aj TY ?


Hovorí sa, že smrť je jediná istota v živote človeka. Svojim spôsobom môžeme s týmto tvrdením súhlasiť. Avšak, spísal sa zoznam 20-tich najčastejších vecí, ktoré ľudia pravidelne ľutujú na smrteľnej posteli. Oni ich už nemohli zmeniť. No ako sa k tomu postavíš TY? Vezmeš si z nich poučenie alebo to jednoducho hodíš len tak za hlavu ? Nech sa páči:

1. "Necestoval som, keď som mal šancu."

 
Čím si starší, tým je to zväčša ťažšie. Pribúdajú záväzky, tie reálne aj tie v Tvojej hlave.


2. "Nenaučil som sa ďalší jazyk."


Koľko rokov si sa nimi v škole trápil ? A koľko z tých hodín cvičenia, skúšok a úloh si reálne aj zužitkoval?


3. "Zostával som v nefungujúcich vzťahoch." 

Partnerských, kamarátskych. Ak si zvolíš, že zostaneš v nešťastnom vzťahu, zvolil si si, že zostaneš smutný a nešťastný.

4. "Nestaral som sa dostatočne o svoj zovňajšok."Vrásky, škvrny, neupravené a mastné vlasy, ošúchané, tmavé a vyťahané oblečenie. Treba z času na čas dať úctu aj svojmu telu a kúpiť si pekné oblečenie, ísť na masáž, kozmetiku, kaderníkovi...


5. "Bál som sa."


 A keď sa spätne pozeráš, rozmýšľaš, čoho vlastne.


6. "Kašľal som na pohyb."
 

Presedel si polovicu života v práci a druhú si sa vyvaľoval na gauči alebo pri počítači. Keď budeš mať 40, 50...budeš len snívať o tom, kým si teraz mohol byť.

7. "Zostal som v príšernej robote."

Chápem, musíš z niečoho platiť účty. Lenže ak zároveň aktívne nepracuješ na zmene, stráviš v tom pekle ďalších 40 rokov a ani si to neuvedomíš.


8. "Neuvedomil som si, aký som krásny."


A najškaredší si si pripadal práve v časoch, keď si bol najkrajší. Spomenieš si na to, keď si budeš prezerať svoje fotografie.


9. "Bál som sa povedať: Ľúbim ťa!"
Keď budeš starší, nebude Ťa už trápiť, či tá láska bola opätovaná. Dôležité bude, že si ju dal pocítiť.


10. "Nepočúval som svojich rodičov."

Časom pochopíš, že väčšinou mali pravdu. Hoci nie je to podmienka, no vždy mali pozitívny úmysel a chceli Ti len to najlepšie.(Koniec 1. časti)"A kde je zvyšok článku? Však tých vlastností malo byť dokopy 20 !"Máš pravdu. Predsa aj v nadpise bolo písané, že tých vlastností je až 20. Kde je potom zvyšok? Dobrou správou je, že sa ich dozvieš už čoskoro v nasledujúcom článku. A garantujem, že zvyšné sú ešte omnoho zaujímavejšie. Pamätaj, že trpezlivosť ruže prináša.Pokračovanie: 2. časti TU:


Andrea Urbašíková

Kouč, Certifikovaná Lektorka psychológie Neuro-Linguistického Programovania (NLP Practicioner), Školiteľka, Fitness-motivátorka, Foto-modelka, Organizátorka spoločenských podujatí a Autorka idey: "Zdravé telo, zdravý duch."


"Pokiaľ si v Tvojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."
                       (Muhammad Ali)


REFERENCIE si pozri kliknutím SEM:TOP najčítanejšie články:
Po 5-tich rokoch som si znova dala bielu múku. TOTO všetko sa mi stalo !!!POZOR! Duchovné príčiny všetkých chorôb. Na čo Ťa v živote upozorňuje daná choroba ?

           

                                                                    Najväčší jed pre Tvoj organizmus! No cukor to nie je! Konzumuješ túto potravinu často ?


VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:
    


                                                       50 múdrych rád od starčeka.Tá 48-ma Ťa dostane!                                                                                                                                    PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára