26. októbra 2016

8 praxou overených krokov, ako vystrojiť dokonalú PÁRTY, ktorú si bude každý pamätať! Vieš, ktoré sú to ?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt halloween party
Či už je to narodeninová párty, karneval, halloween párty, firemná párty, rodinná oslava, či obyčajné posedenie s priateľmi je dôležité, aby hostia sa cítili poctene a aby si pamätali toto podujatie do konca života. Mám to šťastie, že počas mojej kariéry som organizovala mnohé podujatia na rôzne tématiky nielen pre deti, ale aj mládež či dospelých. Preto Ti rada prezpradím 8 praxou overených krokov, ako vystrojiť párty, ktorú si bude každý pamätať a vďaka ktorým si vybuduješ maximálnu dôveru a ešte lepšie vzťahy k hosťom. Treba však dodržať nasledujúce kroky.

Čítaj tiež: Ako som sa vyliečila z ALERGIE za 5 minút pomocou psychológie rýchlo a ľahko ?1. Tématika - cieľ akcie

V prvom rade je dôležité, aká bude téma stretnutia s priateľmi, rodinou či príbuznými? Či ide o karneval, narodeniny, párty, rozlúčku so slobodou, posedenie alebo rodinnú oslavu?! A podľa toho je dôležité sa zariadiť a vybaviť nasledujúce veci.


Čítaj tiež: 50 múdrych rád od starčeka.Tá 48-ma Ťa dostane!


2.Napíš si zoznam hostí

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt woman writing

Mnohí tento prvý krok veľmi podceňujú. Keď som raz organizovala podujatie pre manažérov, po akcii si spomenuli, že zabudli pozvať niekoľko veľmi dôležitých hostí, no žiaľ bolo už neskoro. Prečo? Lebo zabudli si napísať zoznam.
Preto si sadni a píš zoznam. 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pen in handPoradím Ti jednu fintu zo psychológie, ako efektívne napísať zoznam, aby si si spomenul na všetkých. Volá sa to mentálna mapa, kde v strede je Tvoj cieľ (VIP párty) a okolo si rozpisuješ všetky možnosti z určitého prostredia ako je to v prípade kategórii "Rodina" a na záver urobíš súčet:Čítaj tiež: TYPOLÓGIA OSOBNOSTI: 4 základné TYPY ĽUDÍ. Ktorý z nich si TY?3. Pošli pozvánky hosťom

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pozvánka naPokiaľ už máš napísaný kompletný zoznam hostí, super! Teraz však prichádza na rad ďalšia vec: poslanie pozvánok pre hostí. Žijeme v modernej dobe, preto stačí, ak o akcii dáš vedieť buď e-mailom, alebo vytvoríš pozvánku aj v obyčajnom Worde (prípadne Ti s tým pomôže niekto technicky zdatnejší), alebo pokiaľ staviaš na klasiku, pošleš pozvánku aj poštou. Ja robím pozvánky v klasickom Worde za pár minút a potom ich len preformátujem do JPG podoby. Dole pripájam z mojej tvorby pre inšpiráciu. Pozvánka by mala obsahovať tieto údaje:Čítaj tiež: TEST osobnosti: Podľa DVERÍ Ti poviem, aký si !!!- na akú udalosť pozývaš,
- miesto konania,
- čas konania,
- dress code (nepovinné, záleží od udalosti).
Po odoslaní pozvánky si pýtaj spätnú väzbu, či sa môže účastník zúčastniť a že či príde.
Čítaj tiež: POZOR! 20 vecí, ktoré ľudia najviac ľutujú na smrteľnej posteli! Robíš ich aj TY ? (2. ČASŤ)4. Priestor, kde sa to bude konať

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt table decoration

Pokiaľ už máš definitívny zoznam a počet hostí, je dôležité, aby si zabezpečil priestory. Či už to bude doma v obývačke alebo v reštauračnom zariadení alebo v kaviarni, je na TEBE. Dôležité je to však kapacitne vopred pripraviť.
Čítaj tiež: PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?5. Dekorácia podľa témy


Mnoho hostiteľov podceňuje dekoráciu priestorov, ktoré hrajú jednu z najpodstatnejších úloh celej párty. Mala som to šťastie, že mám s týmto už niekoľkoročné skúsenosti a keďže sa venujem dizajnu, celé svoje estetické cítenie dávam do dekorácie. A to najdôležitejšie: dávam do toho celé svoje srdce. Podstatné je, aby tam dýchala akási harmónia, láska, súlad, rodinná atmosféra. Skrátka, aby sa tam človek cítil ako doma, pohodlne.
Keď organizujeme detské podujatia a narodeninové párty, dôležitú vec zohrávajú farby. Čím viac farieb, tým lepšie. Na jednej z detskej párty sme dekorovali hawajský štýl - beach party. Na stoloch boli balóny, detské servítky, farebné poháriky, tanieriky, veľké farebné slamky, balóny, girlandie, lampióny, ovocie...Čítaj tiež: Povedz mi, v akej polohe spíš a ja Ti poviem Tvoje povahové črty!Keď ma požiadali podnikatelia o zorganizovanie párty v RETRO štýle, pri vstupe do haly si mohol nájsť starý písací stroj, walk-man, kazety, mončiči bábiky, staré knižky a hračky, ktoré pripomínali RETRO štýl. Hostia boli dokonca aj oblečení na túto tématiku. Pripájam pár fotografií pre inšpiráciu: Čítaj tiež: Si PERFEKCIONISTA vo svojom živote ? TOTO sa Ti môže stať !
Keď ma požiadali o dekorovanie svadby, vsadila som na bielo-červené farby ako symbol lásky. Stôl zdobila luxusná červená perleťová organza, srdiečka, lupienky ruží, gorálky, ruže, stuhy, poháre a občerstvenie...

Čítaj tiež: STAGNUJEŠ vo svojom živote? Táto 1 otázka ŤA nakopne na maximum!Pokiaľ sa necítiš alebo nemáš vzťah k tomu, aby si dekoroval podujatia, tak jednoducho najmi si niekoho na to, kto má k tomu vzťah a ušetrí Ti hromadu času a námahy a nebudeš sa zbytočne s tým trápiť a zatiaľ vybavíš kopec iných vecí.


Počas párty je dôležité, aby hrala taká hudba, ktorá je primeraná téme a vekovej kategórii. Teda je rozdiel, akú hudbu pustíš na detskej párty a akú pri oslave starkynej 80-tky. Ja mávam tendenciu sa dokonca vopred pýtať hostí, akú obľubujú hudbu a ten typ hudby zaraďujeme do éteru.


Čítaj tiež: 5 FITNESS byliniek, ktoré nakopnú Tvoj metabolizmus aj keby si nechcel7. Moderátor/animátor/sprievodca akcie telom aj dušou

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mikrofon in hand
Je veľmi dôležité, aby bol aspoň 1 kompetentný, ktorý bude mať za úlohu sprevádzať celý chod akcie. Dôležité je, aby akcia nebola nudná, fádna, monotónna, skrátka, aby sa stále niečo dialo a aby o tom kompetentný moderátor/animátor oboznámil všetkých.

Keď ja moderujem a dokonca aj prednášam podujatia, tak 


nielen, že prichystám rôzne prekvapenia pre hostí, ba navyše, dávam rôzne maličkosti ako znak toho, že si hostí veľmi vážim a dávam im dôležitosť: (komplimenty, tombola zdarma, darčeky, vystúpenia, neónové náramky, náhrdelníky, nečakaný program, vyhadzovanie sladkostí, torta s ohňostrojom, konfety...)

Čítaj tiež: Ako vyzerá 200 kalórií v rôznych podobách ?


Inšpiruj sa viac TU:

Pokiaľ nemáš niekoho v blízkosti, kto by sprevádzal program, tak si nájdi niekoho kompetentného, ktorý by to dokázal urobiť. Tak už vieš, kto to bude ?
Čítaj tiež: Po zjedení tejto zeleniny Tvoje telo spáli viac kalórii, ako prijímeš. O ktorú SUPER zeleninu ide?
8. BONUS: najdôležitejšie zo všetkého:

Tento bod považujem za najdôležitejší zo všetkých. Je extrémne nevyhnutný a takmer nik ho nerobí. Pokiaľ ho dodržíš tak si vyhral u všetkých hostí a budú ŤA považovať za kráľa osláv!!! O čo teda ide ?
Pokiaľ si vezmeme napríklad narodeninovú párty, je jasné, že počas nej je obdarený oslávenec. Ak si myslíš, že to tým končí, tak sa mýliš. Čo je teda nutné urobiť? 
Obdaruj všetkých!!! Áno, úplne všetkých, ktorý sú na akcii. Prečo??? Tým, že obdaríš hosťa, dávaš automaticky pridanú hodnotu a vybuduješ si okamžite 100%-nú dôveru voči danému človeku, lebo si uvedomí, že si prejavil vďaku a pokoru. Na podvedomej úrovni si si u neho urobil veľké "očko", lebo si mu dal akúsi "dôležitosť" aj napriek tomu, že nie je "hlavný hrdina párty." Nečakané darčeky potešia každého. 
Akým spôsobom môžeš obdariť ??? Postačí, keď mu po akcii daruješ ďakovný list Tebou podpísaný, alebo mu zabalíš drobnú výslužku či dáš zdarma lístok na tombolu, ktorú zorganizuješ počas podujatia, vystrelovací ohňostroj a pod. Na našich podujatiach zažal obrovský úspech GIGANTICKÝ BUBLIFUK - zmieša sa len jar s vodou a špeciálnym prípravkom a wualááá! Gigantické bubliny sú na svete (viď. 2. video).
Nemusí to stáť majland. Jednoducho prekvap každého hosťa a urob niečo, čo nebude ani len tušiť. 
Keď organizujem akcie ja, sú plné prekvapení a stále dávam do popredia všetkých hostí ako prejav vďaky za to, že prišli.


Ako som prekvapila hostí ja ??? Pozri pár ukážok:

Čítaj tiež: VAROVANIE! Opakované DIÉTY: Mozog už nevie, že má chudnúť! Ako z toho rýchlo von ?
A čo na to povedali hostia ???

Záver: Pripravený na Mega Párty ?

Tak ako, si pripravený vystrojiť obrovskú párty vo veľkolepom štýle? Som presvedčená o tom, že áno! Dala som Ti 8 PRAXOU OVERENÝCH NÁSTROJOV, vďaka ktorým dokážeš vystrojiť dokonalú párty rôzneho druhu. Roky tieto stratégie fungujú a majú úspech, takže za ne GARANTUJEM.


Andrea Urbašíková

Kouč, Certifikovaná Lektorka psychológie Neuro-Linguistického Programovania (NLP Practicioner), Školiteľka, Fitness-motivátorka, Foto-modelka, Organizátorka spoločenských podujatí a Autorka idey: "Zdravé telo, zdravý duch."


"Pokiaľ si v Tvojom živote pomohol aspoň jednému človeku, tak Tvoj život má zmysel."
                       (Muhammad Ali)


REFERENCIE si pozri kliknutím SEM:TOP najčítanejšie články:
Po 5-tich rokoch som si znova dala bielu múku. TOTO všetko sa mi stalo !!!POZOR! Duchovné príčiny všetkých chorôb. Na čo Ťa v živote upozorňuje daná choroba ?

           


                                                                    Najväčší jed pre Tvoj organizmus! No cukor to nie je! Konzumuješ túto potravinu často ?
VIDEO: Viem, prečo neznášaš JESEŇ ako tisícky iných ľudí ! Tu je pravý dôvod:
                                                           50 múdrych rád od starčeka.Tá 48-ma Ťa dostane!                                                                                                                                    PSYCHOLÓGIA FARIEB. Čo znamená ktorá farba na podvedomej úrovni ?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára